Instagram Katetoja!: #10- OEPAROL everyday.

sobota, 16 maja 2015

#10- OEPAROL everyday.

Hej! Co tam u Was słychać? Przepraszam, że mnie dawno nie było ale wylądowałam w szpitalu i  teraz muszę wszystko nadrabiać w szkole.
Dzisiaj chcę Wam zaprezentować moja nową pomadkę z firmy OEPAROL everyday

Opakowanie:
Za opakowanie daję duży plus. Jest zrobione z porządnego plastiku, z którym nic się nie działo. Nawet, kiedy nosiłam pomadkę luzem w torebce - nie popękało, nie otwierało się samo. Sztyft się nie zacina , bez problemu wysuwamy i chowamy pomadkę. Szata graficzna bardzo ładna, nieudziwniona. Dodatkowo nasza pomadka była w kartoniku, na którym umieszczono wszystkie niezbędne informacje.

Skład:
  Głównymi składnikami będą: wazelina, masło Shea oraz olejek z wiesiołka- który jest zalecany przy pielęgnacji suchej, wrażliwej i alergicznej  skóry.
Sztyft zaokrąglony. Zapach delikatny, przyjemny, smaku praktycznie nie ma.
Konsystencja dość twarda, co ma zarówno plusy, jak i minusy. Plus- pomadka nie topi się, nie wygina w cieplejsze dni. Minus - nie ma dobrego ''poślizgu'' na ustach. Utrzymuje się około godziny.
Pomadka ma doskonałe właściwości natłuszczające. Mam wrażenie, że pomadka nie wchłania się, ale ściera po pewnym czasie. Niemniej jednak usta są miękkie w dotyku i gładkie.

.

2 komentarze:

 1. Nigdy nie miałam tej pomadki, ale wydaje się być naprawdę ciekawa ;)
  Fajne zdjęcia!

  Zapraszam ♥
  mypastel-garden.pl [klik]

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze jej nie miałam w sowich rączkach ^^

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń